Skip to content Skip to footer
Hakkımızda

ArınDent Ağız ve

Diş Sağlığı Kliniği

Arındent, Üsküdar'da diş ve ağız sağlığı hizmetleri sunmaktadır. Kalite, hijyen ve dostane bir yaklaşımın diş hizmetlerinde temel prensipler olduğuna inanıyoruz. Kliniğimiz, endüstrinin gün geçtikçe geliştirdiği yenilikçi teknolojileri takip ederek hastalarımıza daha iyi sağlık hizmetleri sunmayı bir görev haline getirmiştir. Kliniğimizde lazer destekli diş tedavileri, diş implantı uygulamaları, kozmetik diş tedavileri ve önleyici sağlık hizmetleri sunuyoruz.

Misyon

“Ağız ve diş sağlığı için diş tedavileri, hızlı ilerleyen tıbbi teknolojilerle birlikte hijyenik bir ortamda kaliteli ekipman ve sarf malzemeler kullanılarak yapılabilmektedir. Hastalar ve çalışanların memnuniyetine odaklanan eğitimli profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından koruyucu ve aile hekimliği hizmetleri sunulmaktadır.”

Vizyon

Amacımız, dinamik bir ekip ile kurumsal dişçilik alanında büyüyen ve gelişen, koruyucu, geliştirici ve terapötik olan ağız ve diş sağlığı hizmetleri sunan bir kurum olmaktır. Mesleki standartları yükseltmek için sürekli olarak akademik düzeyde mesleki eğitim düzenleyerek ulusal ve uluslararası düzeyde örnek bir kurum olmayı hedefliyoruz.

0+
Yılı aşkın tecrübe
0+
Yılda Hasta Sayısı
Neler yapıyourz?

Bugün diş hekimliğinin en önemli işlevlerinden biri, insanların görünümünü ve gülüşünü değiştirerek onları toplumda daha özgüvenli ve sağlam bir ayakta duran bireyler haline getirmektir. Tedavi yaklaşımımızdaki önceliğimiz, hastamızın beklentilerini dikkate alarak duruma en uygun tedavi seçeneğini belirlemek, hastanın rahatlığını maksimize etmek ve çözüm odaklı bir hizmet sunmaktır.

Arındent Profesyonel kadrosu

Profesyonel Doktorlarımız

Ercan Dolar

Diş Hekimi

1989 yılında İstanbul’da doğdu. 2012 yılında Luhansk Devlet Tıp Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu.

Aynı yıl çalışma hayatına özel bir diş polikliniğinde başladı. 2019 yılından itibaren Arın Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Mesul Müdür Diş Hekimi olarak görev yapmaktadır.

Zirkonyum, porselen lamine, implant destekli sabit ve hareketli protezler, cerrahi diş çekimleri, kök kanal tedavisi ve ortodontik şeffaf plak uygulamaları üzerine birçok klinik vaka takibi ve tedavisi gerçekleştirmiştir.

Estetik gülüş tasarımı, ortodontik şeffaf plak uygulaması ve oral implantoloji ve cerrahisi konularında çok sayıda çeşitli eğitimlere, seminerlere ve kongrelere katılmıştır.

Sinan Kaymakçı

Diş Hekimi

1988 yılında İstanbul, Üsküdar’da doğan Dr. Sinan Kaymakçı, 2012 yılında evlendi ve iki çocuk babasıdır. 2012 yılında Ukrayna’nın saygın üniversitelerinden olan Lugansk State Medical University Diş Hekimliği Fakültesi’nden başarıyla mezun oldu ve aynı yıl özel bir diş polikliniğinde çalışmaya başladı. İleri derecede Rusça bilen Dr. Kaymakçı, 2016 yılından beri kendi kurduğu Arın Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde görev yapmaktadır.

Eğitim sürecinde ve profesyonel kariyeri boyunca, özellikle implantoloji alanında birçok yerel ve uluslararası eğitim, bilimsel kongre, seminer, sempozyum ve fuara katıldı ve bu deneyimlerle çene cerrahisi ve implantoloji konularında bilgisini genişletti. Ayrıca, Türk Diş Hekimleri Birliği’nin (TDB) bir üyesidir.

Sena Eryılmaz

Diş Hekimi

1994 yılında İstanbul’da doğan Sena Eryılmaz, 2012’de Derya Öncü Koleji’nden mezun oldu. 2018’de Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ndeki lisans eğitimini bitirdi.

Eryılmaz’ın, ön bölge estetik restorasyonlar, kompozit lamina, diastema kapatma, kırık restorasyonları, porselen lamina, geniş kapsamlı implant üstü protez ve diş hekimliğinde diyot lazer uygulamaları üzerine sertifikaları bulunuyor. Estetik diş hekimliği, kanal tedavisi ve sabit ile hareketli protetik tedaviler konusunda aktif olarak çalışıyor.

Eryılmaz, İstanbul Diş Hekimleri Odası’nın da bir üyesi ve Arındent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde hizmet veriyor.

Arındent uzman kadrosu

Ekibimiz

Seren Van Burhan
Hasta Hakları Birim Sorumlusu
Ayşe Gül Gülsoy
Diş Hekimi Asistanı
Melisa Genç
Diş Hekimi Asistanı
Sarenur Duvarbaşı
Diş Hekimi Asistanı
Sultan Gül ezin
Diş Hekimi Asistanı
Kadriye Gürbüz
Yardımcı Personel

SSS

İlk ziyaretinizde, diş hekimimiz kapsamlı bir ağız muayenesi yapacak, diş geçmişinizi tartışacak ve herhangi bir endişeniz olup olmadığını konuşacaktır.

 

Altı ayda bir diş hekimini ziyaret etmek ve temizletmek önerilir. Ancak belirli diş problemleriniz varsa daha sık ziyaretler gerekebilir.

Kliniğimiz çoğu diş sigortası planını kabul etmektedir. Lütfen özel sigortanızı kabul edip etmediğimizi teyit etmek için ofisimizi arayın.

Evet, biz sigorta kapsamı dışındaki işlemler için finansman seçenekleri sunuyoruz. Bu seçenekleri ziyaretiniz sırasında sizinle görüşebiliriz.

Bir diş acil durumunda, lütfen derhal ofisimizi arayın. Mümkün olan en kısa sürede size yer ayırmayı en iyi şekilde yapacağız.

Mesaj Bırakın

Size hızlıca ulaşabilmemiz için aşağıdaki detayları doldurun.

https://www.youtube.com/watch?v=t4WtzYUjVVg